خوش آمدید 🙂

سلام. بسیار خوشحال هستیم که به وب‌سایت ما سر زده‌اید! کار ما پژوهش روی سیستم‌های پیچیده و به‌طور خاص علم شبکه است و در دانشکده فیزیک دانشگاه شهید بهشتی به دنبال اعمال نگاه پیچیدگی به مسائل دنیای واقعی هستیم. موضوعات مورد علاقه ما شبکه‌های اجتماعی و فنی، بازارهای مالی، رفتارهای جمعی، فرایندهای تصافی و پدیده‌های بحرانی است. البته تاکنون پژوهش‌هایی روی موضوعات شناختی (علوم اعصاب) و مسائل زیستی مانند سرطان هم انجام داده‌ایم که خوشحال می‌شویم شما را از جزئیات آن‌‌ها آگاه کنیم!

اگر می‌خواهید با گروه ما آشنا شوید، می‌توانید به اینجا سر بزنید. ما گروهی از پژوهشگران، اساتید و دانشجویان رشته‌های مختلفی هستیم که بدون تعصب خاصی نسبت به حوزه‌های کلاسیک علم، با توجه به مهارت‌های که در حل مسائل مختلف داریم به دنبال شناخت دنیای امروز هستیم! برای ما شبکه‌های اجتماعی همان قدر مهم هستند که منظومه شمسی برای یک منجم مهم است! در حقیقت تلسکوپ ما به سمت سیستم‌های پیچیده تنظیم شده است.

– اگر یک پژوهشگر هستید:

پیشنهاد می‌کنیم که به سایت انگلیسی ما رجوع کنید. در حقیقت هدف ما در سایت فارسی بیشتر جنبه آموزشی و ترویجی دارد.

– اگر به دنبال یادگیری سیستم‌های پیچیده هستید:

قبل از هرچیز پیشنهاد می‌کنیم که این مطالب را ببینید:

وبلاگ ما را بخوانید و از محتوای آموزشی ما رایگان استفاده کنید! همچنین پیشنهاد می‌کنیم که در کانال تلگرام ما عضو شوید. اخیرا عباس پروژه‌ای به نام «پیچیدگی برای همه» را شروع کرده است. اگر تازه به دنیا پیچیدگی وارد شده‌اید احتمالا سر زدن به صفحه این پروژه کمک زیادی به شما خواهد کرد. در بخش «محتوای آموزشی» شما می‌توانید به مجموعه‌ای از پایان‌نامه‌های تدوین شده در گروه ما دسترسی داشته باشید!

جدید

پروژه پیچیدگی برای همه

#شرح_پیچیدگی

دوره «مقدمه‌ای بر بازبهنجارش»