عضویت در کانال مدرسه مدیریت

یادگیری سیار (Mobile Learning) نظریهٔ جدیدی است که به تازگی در مجامع علمی و آموزشی مطرح شده است. یادگیری سیار باعث می‌شود تا شما در هر زمان که بخواهید به منابع علمی مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید. ظرفیت جستجوی بالا، تعاملات غنی، حمایت قوی از یادگیری مؤثر و ارزیابی مبتنی بر عملکرد، از ویژگی‌های دیگر یادگیری سیار است. به عبارتی یادگیری سیار، یادگیری الکترونیکی است که مستقل از زمان، مکان و فضاست.

به منظور ايجاد زمينه هاي جديد يادگيري سيار (Mobile Learning) و آموزش مجازي با استفاده از محتواي ناب مديريت و کسب و کار و گلچين مطالب منتخب ارسال شده در گروه ها، اقدام به راه اندازي کانال تلگرام و همچنین کانال سروش مدرسه مديريت نموده است. حوزه هاي اصلي 10 گانه مطالب ارسالي در اين کانال عبارتند از: 1.    آموزش مجازي مديريت / 2.    نکات ناب مديريتي / 3.    اطلاع رساني مديريتي / 4.    مقالات مديريتي / 5.    کتاب هاي مديريتي / 6.    پادکست صوتي مديريتي / 7.    کليپ تصويري مديريتي / 8.    موردکاوي هاي مديريتي / 9.    فرهنگ واژگان مديريت / 10.    انديشمندان مديريت.

----

رسانه های اجتماعی مدرسه مدیریت:

سایت اینترنتی مدرسه مدیریت
www.mgtschool.ir

صفحه اینستاگرام مدرسه مدیریت
https://instagram.com/mgtschool

کانال مدرسه مدیریت در تلگرام
https://t.me/mschool

کانال مدرسه مدیریت در سروش
https://sapp.ir/Mschool

----

برای عضویت در کانال تلگرام مدرسه مدیریت شما میتوانید پس از نصب نرم افزار تلگرام بر روی کامپیوتر، لب تاپ، تبلت و یا تلفن همراه، از طریق لینک زیر اقدام نمایید و گزینه‌ی Join که در پایین صفحه کانال وجود دارد را انتخاب کنید:
نمایش تصویر در وضیعت عادیhttps://telegram.me/mschool

جهت مشاوره رایگان، تبادل نظر و طرح پرسش و پاسخ با اساتید و سایر دانشجویان و پژوهشگران رشته های مدیریت و اقتصاد می توانید از طریق لینک زیر عضو این سوپر گروه تلگرامی شوید.
https://telegram.me/joinchat/BMa6UTu7CL4syHpI2RkIew

همچنین برای عضویت در کانال مدرسه مدیریت در پیام رسان ایرانی سروش از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

کانال و گروه مدرسه مدیریت2 در پیام رسان ایرانی سروش:

آدرس کانال سروش مدرسه مدیریت: https://sapp.ir/Mschool

همچنین جهت تبادل نظر، طرح پرسش و پاسخ و مشاوره رایگان با اساتید و سایر دانشجویان و پژوهشگران رشته های مدیریت و اقتصاد سراسر کشور می توانید از طریق لینک زیر عضو این سوپر گروه پیام رسان سروش شوید:

https://sapp.ir/joingroup/dgQZ7uNU6jJ9kB0wt4RqG8mK

 

تمامی حقوق این سایت برای دکتر روح الله تولایی© محفوظ است