شهادت حضرت زهرا (س) بر همه شیعیان تسلیت باد

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد:

دانشگاه بیش از هر سازمان دیگری باید به فرهنگ شهادت توجه کند


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر محمد مهدی طهرانچی در نخستین کنگره شهدای مدافع حرم دانشگاه‌های استان تهران که در واحد یادگار امام (ره) شهرری برگزار شد با تسلیت به مناسبت شهادت بانوی بزرگوار اسلام حضرت فاطمه(س) گفت: «بی کفایتی حاکمان قبل برای ایران چیزی جز تعرض و حقارت و از دست دادن سرزمین خود را به همراه نداشت است و پیروزی جمهوری اسلامی ایران امروزه باعث شده انقلاب اسلامی تبدیل به مکتب انسان سازی شود و این مکتب بزرگانی را تربیت کرده که ما نام شهدا را بر آنان اطلاق می‌کنیم.»
شبنه 28 بهمن 1396

A

سرپرست واحد تهران مرکزی خبر داد:

راه‌اندازی «دبیرخانه برنامه‌های علمی» در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی در جمع مدیران و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: «انقلاب اسلامی یک نقطه عطف در آموزش عالی است و آموزش عالی جریانی است که اگر ذیل سیاست‌ها و خط‌مشی‌های کلان دولت هدایت شود و ماموریت‌هایی برایش تدوین شود، بی‌شک می‌تواند در جامعه تاثیرگذار باشد.»


دوشنبه 23 بهمن 1396

B

سازمان بسیج علمی کشور و آستان قدس رضوی

امضا تفاهم نامه کاربردی از جنس هم افزایی ظرفیت‌های علمی

تفاهم نامه همکاری در راستای توسعه علم و فناوری بین سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری و آستان قدس رضوی با حضور حسین قدیانی، مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری و طهرانچی، معاون علمی آستان قدس رضوی در ساختمان بنیاد پژوهشی آستان قدس به امضاء رسید.سه‌شنبه 10 بهمن 1396

C

دانشگاه آزاد اسلامی

پیام تسلیت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تهران درپی حادثه سقوط هواپیمای یاسوج ‏

سانحه سقوط هواپیمای مسافربری تهران- یاسوج و از دست دادن جمعی از هموطنان عزیز به خصوص سه تن از همکاران ما در سخانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی آقایان خلیل آهنگران، دکتراحمد چرمیان و دکتر سید رضا فاطمی طلب موجب اندوه فراوان شد.یکشنبه 29 بهمن 1396

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی:

لزوم همکاری واحدهای دانشگاهی در توسعه سازمان سما

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر محمد مهدی طهرانچی در جمع روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با بیان اینکه توسعه سما یک الزام برای دانشگاه آزاد اسلامی است گفت: «سازمان سما این ویژگی را دارد که به صورت یک منظومه تحصیلی از پیش دبستانی تا دکتری در کنار دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت کند.»

یکشنبه 8 بهمن 1396

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی:

راه اندازی موسسه زبان آزاد سما در استان تهران/ اجرای طرح تعاون در سازمان سما

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: در سیاست گذاری گسترش واحدهای سما، منطبق با سند تحول آموزش و پرورش، دانشجویان رشته های علوم تربیتی و علوم ورزشی می توانند دوره های کاروزی خود را در سما بگذرانند.

سه‌شنبه 10 بهمن 1396

آستان قدس رضوی

امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با ‏آستان قدس رضوی ‏

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، انعقاد این تفاهم‌نامه را استفاده از ظرفیت‌های ‏دانشگاه آزاد اسلامی و نیز آستان قدس رضوی در زمینه تربیت دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی خارجی عنوان ‏کرد و گفت: با اجرای این تفاهم‌نامه، در راستای رسیدن به مرجعیت علمی کشور پیش خواهیم رفت. ‏

سه‌شنبه 10 بهمن 1396

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی:

دانشگاه آزاد اسلامی باید به سازمان حل مساله تبدیل شود

به گزارش خبرنگار آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی عصر امروز در نشست مدیران گروه های آموزشی واحد تهران جنوب با بیان سابقه ای از تشکیل دانشگاه در ایران تاکید کرد: در سازمان حل مساله رساله و پایان نامه خروجی کار است، رساله ای که مساله و مشکلی از معضلات کشور را حل کند.

سه‌شنبه 10 بهمن 1396

رئیس واحد تهران جنوب خبر داد:

تشکیل گروه سیاست‌گذاری مواد و انرژی با هدف حل مسائل کشور در واحد تهران جنوب

دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد استان تهران مراحل راه‌اندازی، راهبری و پشتیبانی «برنامه علمی مواد و انرژی» به واحد تهران جنوب واگذار کرد

چهارشنبه 11 بهمن 1396

معاون علمی آستان قدس رضوی:

عطر حرم رضوی از مزارع کشور تولید می‌شود

محمدمهدی طهرانچی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: یکی از اقداماتی که در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و با تکیه بر دانش ملی و بومی‌ کارآمد انجام شد، تولید عطر حرم رضوی توسط پژوهشگران گیاهان دارویی دانشگاه شهید بهشتی بود.

چهارشنبه 11 بهمن 1396

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی:

اجرای طرح تعاون در سازمان سما

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: در سیاست گذاری گسترش واحدهای سما، منطبق با سند تحول آموزش و پرورش، دانشجویان رشته های علوم تربیتی و علوم ورزشی می توانند دوره های کاروزی خود را در سما بگذرانند.

سه‌شنبه 10 بهمن 1396

با حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران:

واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری قطب شبکه ارتباطات و حمل و نقل شد

واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری با اعلام رسمی دکتر محمدمهدی طهرانچی عضو هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به عنوان قطب شبکه ارتباطات و حمل و نقل انتخاب شد.

شنبه 7 بهمن 1396

دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب در همکاری بین علوم و سلامت، واحد منتخب شد‎

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب در همکاری بین علوم و سلامت واحد منتخب شد و از این پس رشته های موجود در این واحد، پروژه‌ها و پایان نامه‌های خود را در حیطه سلامت گذرانده و با استادان گروه پزشکی ارتباط گسترده ای خواهند داشت.

شنبه 5 بهمن 1396

در قالب امضای تفاهم نامه‌ای صورت می‌گیرد؛

توسعه راهبردی آموزش پزشکی با رویکرد علوم میان رشته ای در دانشگاه آزاد

به گزارش ایسنا، حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور توسعه راهبردی آموزش پزشکی با رویکرد ویژه به علوم میان رشته ای و با هدف بسترسازی برای افزایش سرعت تبدیل علم به تکنولوژی و ایجاد فناوری های نوین در راستای اقتصاد دانش بنیان و کارآفرینی اقدام به ایجاد علوم بین رشته ای در حوزه سلامت کرده است و در این راستا تفاهم نامه ای بین معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران منعقد شد.

شنبه 5 بهمن 1396

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

استاد باید به عنوان قهرمان، در زندگی شخصی دانشجو تاثیرگذار باشد/ گلایه رئیس دانشگاه آزاد استان تهران از سازمان سنجش

رئیس دانشگاه آزاد استان تهران معتقد است: استاد باید به عنوان قهرمان، در زندگی شخصی دانشجو تاثیرگذار باشد و مربی باید دست فرد را بگیرد و هدایت کند،چه کسی گفته هر کس دکتری دارد باید در کلاس تدریس کند.

چهارشنبه 27 دی 1396

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی:

ساماندهی پایان نامه‌های ارشد و دکتری در دانشگاه آزاد

عضو هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر کارآمدسازی دانشگاه‌ها، گفت: جهت گیری و برنامه ریزی‌های دانشگاه‌ها باید متناسب با نیازهای علمی و عملی کشور و حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی باشد.

دوشنبه 18 دی 1396دکتر محمدمهدی طهرانچی دبیر کمیسیون دائمی هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی؛

دکتر محمدمهدی طهرانچی دبیر کمیسیون دائمی هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در این جلسه بخشنامه پیش‌بینی بودجه سال 97 دانشگاه در حوزه‌های مختلف مورد بحث مبسوط قرار گرفت، گفت: کلیات این بخشنامه جز در موارد معدودی مصوب و مقرر شد بخشنامه مذکور به واحدها ابلاغ شود.

ادامه مطلب

دکتر محمدمهدی طهرانچی دبیر کمیسیون دائمی هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی؛

دکتر محمدمهدی طهرانچی دبیر کمیسیون دائمی هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در این جلسه بخشنامه پیش‌بینی بودجه سال 97 دانشگاه در حوزه‌های مختلف مورد بحث مبسوط قرار گرفت، گفت: کلیات این بخشنامه جز در موارد معدودی مصوب و مقرر شد بخشنامه مذکور به واحدها ابلاغ شود.

ادامه مطلب


سرپرست دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی معرفی شد

به گزارش خبرنگار آنا، مراسم معارفه دکتر محمد مهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با حضور فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاونین برگزار گردید.

ادامه مطلب

احمد شمس در مراسم تکریم و معارفه:

دکتر طهرانچی سطح مدیریت دانشگاه آزاد را ارتقا می‌دهد

«سطح مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی با آمدن دکتر طهرانچی ارتقا پیدا می‌کند و برای من افتخاری است که بعد از من چنین شخصیتی سکان هدایت دانشگاه‌های آزاد تهران را به دست گرفت. واحد تهران مرکزی به دلیل مدیریت ناپایدار ضربه زیادی خورده است و امیدواریم مدیریت دکتر طهرانچی دوام داشته باشد.»

در جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسید:

مزین شدن نام دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به نام شهید حججی

جلسه هیئت امناء دانشگاه آزاد اسلامی روز یکشنبه 22 مردادماه به ریاست دکتر ولایتی رئیس هیئت موسس و امنای این دانشگاه برگزار شد .

ادامه مطلب

:رئیس دفتر هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد

در اولین جلسه هیئت امناء دانشگاه آزاد که روز یکشنبه 22 مردادماه برگزار خواهد شد، موضوع انتصاب دکتر طهرانچی طرح و پس از تصویب، وی به صورت رسمی فعالیت خود را در مسئولیت جدید آغاز خواهد کرد.

ادامه مطلب

طهرانچی سرپرست مجموعه دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان تهران شد

با پیشنهاد فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و تایید علی اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت امناء دانشگاه آزاد اسلامی ، محمدمهدی طهرانچی به عنوان سرپرست دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران منصوب شد.

ادامه مطلب

:به گزارش ایرنا

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، محمدمهدی طهرانچی را به عنوان رئیس واحدهای این دانشگاه در استان تهران و رئیس واحد تهران مرکزی منصوب کرد.

ادامه مطلب

:در گفتگو با قدس آنلاین

:سرپرست معاونت علمی و فناوری آستان قدس رضوی در گفت و گو با «قدس» مطرح کرد معاونت علمی و فن‌آوری زمینه‌ساز مرجعیت علمی آستان قدس رضوی

ادامه مطلب ١٣٩٦/٥/٨

:در گفتگو با خبرگزاری شورای عالی انقلاب فرهنگی

دکتر طهرانچی تاکید کرد:ضرورت تعریف جغرافیای مستقل و جدید علمی در عرصه بین‌المللی

با نظر به اهمیت موضوع همکاری‌ها و تعاملات علمی بین‌المللی، مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی با دکتر محمد مهدی طهرانچی، استاد دانشگاه شهید بهشتی و مشاور پژوهش‌های علم و فناوری مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام به گفتگو پرداخته است

ادامه مطلب

در گفتگو با فارس:

:عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت

با توجه به ظرفیت دانشگاه آزاد در نقش محوری و تاثیرگذاری در آموزش عالی با برنامه‌ریزی در این دانشگاه بر غنی‌سازی آموزش عالی تاکید داریم.

ادامه مطلب

به گزارش خبرگزاری تسنیم

:در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی

فرهاد رهبر، عزیزی و طهرانچی سه عضو جدید هیئت امنای دانشگاه آزاد شدند

ادامه مطلب

:در دیدار با هیات رییسه دانشگاه فردوسی مشهد

ماموریت ما در معاونت علمی آماده نموده آستان قدس رضوی برای همکاری با مجامع علمی و دانشگاه ها و از طرف دیگر نیز آماده نموده دانشگاه ها و مراکز علمی برای همکاری با آستان قدس رضوی می باشد.

ادامه مطلب

:در همایش بین‌المللی CTO به میزبانی بیمارستان رضوی

معاون علمی و فناوری آستان قدس رضوی:رویکرد جدید آستان قدس، حضور در مجامع علمی است

ادامه مطلب

:در آیین تقدیر از ممتازان تحصیلی دانشگاه علوم اسلامی رضوی

سرپرست معاونت علمی آستان قدس رضوی گفت: نگاه تازه در مرجعیت علمی باید از دانشگاه علوم اسلامی رضوی آغاز شود.

ادامه مطلب

:طهرانچی در جمع خبرنگاران

رئیس واحد تهران مرکز و استان تهران دانشگاه آزاد گفت: ما یک برنامه ریزی توسط اساتید برای تسلط بیشتر بر نظام آموزش عالی نوآورانه خواهیم داشت و فرایند آموزش عالی را هم متحول می کنیم زیرا از این موضوع غفلت شده است در حالیکه تغییر در آموزش عالی فقط با کتاب میسر نیست.

ادامه مطلب

طهرانچی: باید دانشگاه آزاد اسلامی را به دانشگاهی نوآور تبدیل کنیم

به گزارش خبرنگار آنا، دکتر محمد مهدی طهرانچی در مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) شهرری با بیان اینکه در تغییر دانشگاه آزاد منویات رهبری را مدنظر قرار می دهیم

ادامه مطلب

سرپرست معاونت علمی آستان قدس رضوی تأکید کرد

وقف، الگویی از اقتصاد پویای مردمی

سرپرست معاونت علمی آستان قدس رضوی در حاشیه بازدید از بیمارستان وقفی ثامن الائمه چناران، وقف را الگویی از اقتصاد پویای مردمی دانست.

ادامه مطلب

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و آستان قدس رضوی

همزمان با ایام دهه ولایت و در آستانه عید سعید غدیر در مراسمی که به همت انتشارات آستان قدس رضوی و با حضور تولیت آستان قدس رضوی برگزار شد، تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و آستان قدس رضوی به امضا رسید.

ادامه مطلب

گفت‌وگوی تفصیلی آنا با عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی؛

آغاز حرکت جدی دانشگاه آزاد برای سرآمدی، کارآمدسازی، اشتغال و پیشرفت علمی

دکتر محمدمهدی طهرانچی از اجرای طرح «راه‌اندازی دفتر استعدادهای درخشان» در سطح کلان در دانشگاه آزاد اسلامی و با مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران خبر داد.

ادامه مطلب

:خبرگزاری آنا

طهرانچی: دانشگاه آزاد را به دانشگاه تمدن‌ساز تبدیل می‌کنیم

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی گفت:‌ «مقام معظم رهبری پرچم‌دار علمی در ایران هستند و اقتدار کشور را به سه عامل اقتصاد، علم و فرهنگ نسبت می‌دهند و تا زمانی که در این سه زمینه گام جدی بر نداریم دشمنی‌ها ادامه دارد.

ادامه مطلب

دانشگاه آزاد اسلامی با پول نفت اداره نمی‌شود

«سال‌ها با دکتر ولایتی در مرکز پژوهش‌های مجمع تشخیص مصلحت بودم و در حوزه آموزش عالی هم در سطح دکتری کار کردم. ولی آمدن در این مجموعه که با پول نفت اداره نمی‌شود، برای من فرصت است.».

ادامه مطلب

سرپرست جدید واحد تهران مرکزی در نشست خبری

تحولات را از استان تهران شروع می‌کنیم/ درد آموزش عالی با کتاب حل نمی‌شود

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی درباره مدرک گرایی و گسترش مدرک‌های دانشگاهی و بالابردن سطح کیفی دانشگاه گفت: «وقتی از دانشگاه نخبه گرا به سمت آموزش عالی گسترده رفتیم باید توجه کنیم که آموزش عالی گسترده نکات و آفات خاص خودش را دارد. یکی از آفت‌ها دریافت مدرک بددون زحمت است.»

ادامه مطلب

به گزارش خبرگزاری فارس

در مراسم تکریم و معارفه دکتر طهرانچی

رئیس واحد تهران مرکز و استان تهران دانشگاه آزاد گفت: مصمم هستیم دانشگاه تمدن ساز را در تبعیت از مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد رقم بزنیم.

ادامه مطلب

طهرانچی در جمع خبرنگاران:

دانشگاه‌های آزاد استان تهران پیشرو در مدل‌های شبکه‌ای کارآفرینی می‌شوند

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، محمدمهدی طهرانچی رئیس واحد تهران مرکز و استان تهران دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز در حاشیه مراسم معارفه‌اش در جمع خبرنگاران، گفت: امروز هیئت‌امنای دانشگاه آزاد کار بسیار مناسبی در زمینه شهریه‌ها داشت که اجحافی به دانشجویان نشود.

ادامه مطلب

معاون علمی و فناوری آستان قدس رضوی:

تربیت پزشکان آشنا به معارف رضوی در دستور کار قرار گیرد

به گزارش آستان‌نیوز، دکتر محمدمهدی طهرانچی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی ضمن بیان این مطلب گفت: خدمات دارو و درمان آستان قدس رضوی از ۵۰۰ سال گذشته با تأسیس مراکزی مانند شربت خانه، داروخانه و بیمارخانه برای ارائه خدمات گسترده درمانی به مردم پایه گذاری شده و در دوره جمهوری اسلامی و پس از پیروزی انقلاب اسلامی و هم‌چنین با مدیریت تولیت فقید این مجموعه رشد خوبی یافته است.

ادامه مطلب

در شورای تخصصی دانشجویی فرهنگی استان تهران

طهرانچی: باید همراه با آموزش علمی به تربیت فکری جوانان بپردازیم

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سازمانی فرهنگی هستیم و تربیت وظیفه اصلی ماست، گفت: باید همراه با آموزش علمی به تربیت فکری جوانان نیز بپردازیم و در این راستا برنامه‌ای مشخص برای سازمان خود داشته باشیم که به اندازه آموزش قوام داشته باشد.

ادامه مطلب

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد

ناکارآمدی تهدیدی برای آموزش عالی

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی می‌گوید دانشگاه‌های دولتی نزدیک به 95 درصد از بودجه را صرف حقوق و امور ضروری می‌کنند و به این ترتیب نفسی برای پژوهش‌ نمی‌ماند.

ادامه مطلب

رئیس کمسیون علوم پایه شورای عالی عتف: علوم پایه در آموزش عالی وضعیت مناسبی ندارد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی در پنجاه و یکمین جلسه کمیسیون علوم پایه که در دبیرخانه شورای عالی عتف برگزار شد، گفت: «آمارهای منتشر‌شده درباره روند جذب دانشجو و تمایل به سمت علوم‌پایه بیانگر نیاز جدی توجه مسئولان به این موضوع است.»

ادامه مطلب

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران:

شرایطی فراهم شود تا مدارس و دانشگاه از پتانسیل یکدیگر بهره‌مند شوند

عضو هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با توجه به تعامل بین دانشگاه آزاد اسلامی و مدارس سما، اظهار کرد: باید شرایطی فراهم شود تا مدارس و دانشگاه از پتانسیل یکدیگر بهره‌مند شوند تا هر دو طرف بتوانند از وجود یکدیگر سود ببرند.

ادامه مطلب

در مراسم تشییع و تدفین مدافعان حرم صورت گرفت

طهرانچی: شهدا زندگانی هستند که بین نسل اول و چهارم انقلاب اتحاد به وجود آوردند

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در آیین تشییع و تدفین دو تن از شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق اظهار کرد: شهداء زندگانی هستند که بین نسل اول و چهارم انقلاب اتحاد به وجود آوردند.

ادامه مطلب

طهرانچی درگذشت برادرهمسر دکتر ولایتی را تسلیت گفت

به گزارش آنا، محمدمهدی طهرانچی عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در پیامی به علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی درگذشت برادر همسر وی را تسلیت گفت

ادامه مطلب

عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی:

امروز دانشگاه آزاد اسلامی برای جوانان و نسل آینده باید وارد مرحله تغییر شود

عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه آزاد از بدو راه‌اندازی تاکنون مرحله رشد و تثبیت را پشت سر گذاشته تصریح کرد: امروز دانشگاه آزاد باید برای این جوانان و برای نسل آینده وارد مرحله تغییر شود.

ادامه مطلب

دیدار عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با خانواده شهید مدافع حرم

به گزارش خبرنگار آنا، محمدمهدی طهرانچی عضو هیات امنا و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی همراه معاونان و جمعی از مدیران این دانشگاه با خانواده شهید مدافع حرم هادی باغبانی دیدار کرد.

ادامه مطلب

ولایتی: ارتقای دانشگاه آزاد زمان‌بر است

علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد صبح امروز در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد در سازمان مرکزی این دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد این روزها محل تحول و کارهای مثبت و پیشرفت و سازندگی است.

ادامه مطلب

دکتر محمدمهدی طهرانچی دبیر کمیسیون دائمی هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی؛

دکتر محمدمهدی طهرانچی دبیر کمیسیون دائمی هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در این جلسه بخشنامه پیش‌بینی بودجه سال 97 دانشگاه در حوزه‌های مختلف مورد بحث مبسوط قرار گرفت، گفت: کلیات این بخشنامه جز در موارد معدودی مصوب و مقرر شد بخشنامه مذکور به واحدها ابلاغ شود.

ادامه مطلب

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی:

شعار کیفی‌سازی تنها چاره آموزش عالی نیست/ لزوم کارآمدسازی دانشگاه‌ها

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر کارآمدسازی دانشگاه‌ها، گفت: جهت‌گیری و برنامه‌ریزی‌ دانشگاه‌ها باید متناسب با نیازهای علمی و عملی کشور و حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی باشد.

ادامه مطلب

:سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تهران

رفتاری منسجم در راهبری لایه راهبردی آموزش عالی نداریم

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و و احد تهران مرکزی با بیان اینکه ما رفتاری منسجم در راهبری لایه راهبردی آموزش عالی نداریم، اظهار کرد: در آموزش عالی بر لایه تاکتیک و اقدام متمرکز شده‌ایم.

ادامه مطلب

معاون علمی و فناوری آستان قدس رضوی:

ارائه خدمات پزشکی خادمیاران سلامت رضوی به حدود ۱۳۰۰ بیمار محروم شهرستان سرخس

معاون علمی و فناوری آستان قدس رضوی در خصوص این فعالیت بنیاد سلامت رضوی عنوان کرد: طرح ارائه خدمات درمانی و دارویی رایگان به هم استانی‌های محترم در شهرستان سرخس به همت بنیاد سلامت رضوی و پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در حکم انتصاب تولیت آستان قدس رضوی در توجه به محرومان و نیازمندان صورت گرفته است.

ادامه مطلب

عضو هیات‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد؛

مقدمه برخورد قضایی با مدیران متخلف سابق دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی درصدد است برای صیانت از حق‌الناس و شهریه‌های دانشجویان، پیگیری قضایی و احقاق حقوق دانشگاه از مدیران متخلف دوره گذشته را در دستورکار قرار دهد. آن‌طور که عضو هیات‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفته است، ارائه گزارش نهایی اولین حسابرسی مستقل مقدمه پیگیری قضایی و احقاق حقوق دانشگاه از مدیران متخلف دوره گذشته خواهد بود.

ادامه مطلب

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران مطرح کرد؛

ناکارآمدی دانشگاه‌ها، علت کاهش دانشجو/ سرعت پیشرفت علمی کشور نباید متوقف شود

طهرانچی با تأکید بر اینکه نباید سرعت پیشرفت علمی کشور متوقف شود، گفت: برنامه ریزی های دانشگاه ها باید متناسب با نیازهای علمی و عملی کشور باشد.

ادامه مطلب

طهرانچی در بازدید از واحد پردیس تاکید کرد

لزوم همکاری و تعامل دانشگاه آزاد اسلامی و پارک فناوری پردیس

به گزارش خبرنگار آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی در حاشیه بازدید از مجموعه های پارک فناوری شهرستان پردیس و بخش های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس تاکید کرد: «واحد پردیس به عنوان دانشگاه نوآور در دانشگاه‌های استان تهران است.»

ادامه مطلب

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تهران در گفت‌وگو با آنا:

واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در شرق استان تهران ادغام نمی‌شوند/ ناحیه‌بندی واحدهای غرب

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: واحدهای دانشگاهی در استان تهران بویژه در شرق استان تهران ادغام نخواهند شد.

ادامه مطلب

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد

مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی در حل مشکلات جوانان

عضو هیات امنای دانشگاه و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با تاکید بر اینکه اصلی‌ترین دغدغه مردم آینده جوانان کشور است، خاطرنشان کرد: با بیش از ۴۰۰ واحد دانشگاهی در حل مشکلات آینده جوانان مشارکت داریم.

ادامه مطلب

با صدور احکامی توسط دکتر ولایتی صورت گرفت؛

انتصاب رییس، دبیر و اعضای کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد

دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، با صدور احکامی جداگانه، رئیس، دبیر و اعضای کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی را منصوب کرد. به گزارش ایسنا،بر اساس این احکام دکتر فرهاد رهبر به عنوان رئیس و عضو و دکتر محمدمهدی طهرانچی به عنوان دبیر کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند.

ادامه مطلب