در شورای تخصصی دانشجویی فرهنگی استان تهران

طهرانچی: باید همراه با آموزش علمی به تربیت فکری جوانان بپردازیم

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سازمانی فرهنگی هستیم و تربیت وظیفه اصلی ماست، گفت: باید همراه با آموزش علمی به تربیت فکری جوانان نیز بپردازیم و در این راستا برنامه‌ای مشخص برای سازمان خود داشته باشیم که به اندازه آموزش قوام داشته باشد.

بیشتر


رئیس کمسیون علوم پایه شورای عالی عتف علوم پایه: در آموزش عالی وضعیت مناسبی ندارد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی در پنجاه و یکمین جلسه کمیسیون علوم پایه که در دبیرخانه شورای عالی عتف برگزار شد، گفت: «آمارهای منتشر‌شده درباره روند جذب دانشجو و تمایل به سمت علوم‌پایه بیانگر نیاز جدی توجه مسئولان به این موضوع است.»

دیدار عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با خانواده شهید مدافع حرم

به گزارش خبرنگار آنا، محمدمهدی طهرانچی عضو هیات امنا و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی همراه معاونان و جمعی از مدیران این دانشگاه با خانواده شهید مدافع حرم هادی باغبانی دیدار کرد.

ولایتی: ارتقای دانشگاه آزاد زمان‌بر است

علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد صبح امروز در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد در سازمان مرکزی این دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد این روزها محل تحول و کارهای مثبت و پیشرفت و سازندگی است.

بیشتر

:طهرانچی در جمع خبرنگاران

رئیس واحد تهران مرکز و استان تهران دانشگاه آزاد گفت: ما یک برنامه ریزی توسط اساتید برای تسلط بیشتر بر نظام آموزش عالی نوآورانه خواهیم داشت و فرایند آموزش عالی را هم متحول می کنیم زیرا از این موضوع غفلت شده است در حالیکه تغییر در آموزش عالی فقط با کتاب میسر نیست.

بیشتر

طهرانچی: باید دانشگاه آزاد اسلامی را به دانشگاهی نوآور تبدیل کنیم

به گزارش خبرنگار آنا، دکتر محمد مهدی طهرانچی در مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) شهرری با بیان اینکه در تغییر دانشگاه آزاد منویات رهبری را مدنظر قرار می دهیم

بیشتر

سرپرست معاونت علمی آستان قدس رضوی تأکید کرد

وقف، الگویی از اقتصاد پویای مردمی

سرپرست معاونت علمی آستان قدس رضوی در حاشیه بازدید از بیمارستان وقفی ثامن الائمه چناران، وقف را الگویی از اقتصاد پویای مردمی دانست.

بیشتر

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و آستان قدس رضوی

همزمان با ایام دهه ولایت و در آستانه عید سعید غدیر در مراسمی که به همت انتشارات آستان قدس رضوی و با حضور تولیت آستان قدس رضوی برگزار شد، تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و آستان قدس رضوی به امضا رسید.

بیشتر

گفت‌وگوی تفصیلی آنا با عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی؛

آغاز حرکت جدی دانشگاه آزاد برای سرآمدی، کارآمدسازی، اشتغال و پیشرفت علمی

دکتر محمدمهدی طهرانچی از اجرای طرح «راه‌اندازی دفتر استعدادهای درخشان» در سطح کلان در دانشگاه آزاد اسلامی و با مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران خبر داد.

بیشتر

:خبرگزاری آنا

طهرانچی: دانشگاه آزاد را به دانشگاه تمدن‌ساز تبدیل می‌کنیم

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی گفت:‌ «مقام معظم رهبری پرچم‌دار علمی در ایران هستند و اقتدار کشور را به سه عامل اقتصاد، علم و فرهنگ نسبت می‌دهند و تا زمانی که در این سه زمینه گام جدی بر نداریم دشمنی‌ها ادامه دارد.

بیشتر

دانشگاه آزاد اسلامی با پول نفت اداره نمی‌شود

«سال‌ها با دکتر ولایتی در مرکز پژوهش‌های مجمع تشخیص مصلحت بودم و در حوزه آموزش عالی هم در سطح دکتری کار کردم. ولی آمدن در این مجموعه که با پول نفت اداره نمی‌شود، برای من فرصت است.».

بیشتر

سرپرست جدید واحد تهران مرکزی در نشست خبری

تحولات را از استان تهران شروع می‌کنیم/ درد آموزش عالی با کتاب حل نمی‌شود

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی درباره مدرک گرایی و گسترش مدرک‌های دانشگاهی و بالابردن سطح کیفی دانشگاه گفت: «وقتی از دانشگاه نخبه گرا به سمت آموزش عالی گسترده رفتیم باید توجه کنیم که آموزش عالی گسترده نکات و آفات خاص خودش را دارد. یکی از آفت‌ها دریافت مدرک بددون زحمت است.»

بیشتر

به گزارش خبرگزاری فارس

در مراسم تکریم و معارفه دکتر طهرانچی

رئیس واحد تهران مرکز و استان تهران دانشگاه آزاد گفت: مصمم هستیم دانشگاه تمدن ساز را در تبعیت از مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد رقم بزنیم.

بیشتر

طهرانچی در جمع خبرنگاران:

دانشگاه‌های آزاد استان تهران پیشرو در مدل‌های شبکه‌ای کارآفرینی می‌شوند

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، محمدمهدی طهرانچی رئیس واحد تهران مرکز و استان تهران دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز در حاشیه مراسم معارفه‌اش در جمع خبرنگاران، گفت: امروز هیئت‌امنای دانشگاه آزاد کار بسیار مناسبی در زمینه شهریه‌ها داشت که اجحافی به دانشجویان نشود.

بیشتر

سرپرست دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی معرفی شد

به گزارش خبرنگار آنا، مراسم معارفه دکتر محمد مهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با حضور فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاونین برگزار گردید.

بیشتر

احمد شمس در مراسم تکریم و معارفه:

دکتر طهرانچی سطح مدیریت دانشگاه آزاد را ارتقا می‌دهد

«سطح مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی با آمدن دکتر طهرانچی ارتقا پیدا می‌کند و برای من افتخاری است که بعد از من چنین شخصیتی سکان هدایت دانشگاه‌های آزاد تهران را به دست گرفت. واحد تهران مرکزی به دلیل مدیریت ناپایدار ضربه زیادی خورده است و امیدواریم مدیریت دکتر طهرانچی دوام داشته باشد.»


در جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسید:

مزین شدن نام دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به نام شهید حججی

جلسه هیئت امناء دانشگاه آزاد اسلامی روز یکشنبه 22 مردادماه به ریاست دکتر ولایتی رئیس هیئت موسس و امنای این دانشگاه برگزار شد .

بیشتر

:رئیس دفتر هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد

در اولین جلسه هیئت امناء دانشگاه آزاد که روز یکشنبه 22 مردادماه برگزار خواهد شد، موضوع انتصاب دکتر طهرانچی طرح و پس از تصویب، وی به صورت رسمی فعالیت خود را در مسئولیت جدید آغاز خواهد کرد.

بیشتر

طهرانچی سرپرست مجموعه دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان تهران شد

با پیشنهاد فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و تایید علی اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت امناء دانشگاه آزاد اسلامی ، محمدمهدی طهرانچی به عنوان سرپرست دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران منصوب شد.

بیشتر

:به گزارش ایرنا

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، محمدمهدی طهرانچی را به عنوان رئیس واحدهای این دانشگاه در استان تهران و رئیس واحد تهران مرکزی منصوب کرد.

بیشتر

:در گفتگو با قدس آنلاین

:سرپرست معاونت علمی و فناوری آستان قدس رضوی در گفت و گو با «قدس» مطرح کرد معاونت علمی و فن‌آوری زمینه‌ساز مرجعیت علمی آستان قدس رضوی

بیشتر ١٣٩٦/٥/٨

:در گفتگو با خبرگزاری شورای عالی انقلاب فرهنگی

دکتر طهرانچی تاکید کرد:ضرورت تعریف جغرافیای مستقل و جدید علمی در عرصه بین‌المللی

با نظر به اهمیت موضوع همکاری‌ها و تعاملات علمی بین‌المللی، مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی با دکتر محمد مهدی طهرانچی، استاد دانشگاه شهید بهشتی و مشاور پژوهش‌های علم و فناوری مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام به گفتگو پرداخته است

بیشتر

در گفتگو با فارس:

:عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت

با توجه به ظرفیت دانشگاه آزاد در نقش محوری و تاثیرگذاری در آموزش عالی با برنامه‌ریزی در این دانشگاه بر غنی‌سازی آموزش عالی تاکید داریم.

بیشتر

به گزارش خبرگزاری تسنیم

:در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی

فرهاد رهبر، عزیزی و طهرانچی سه عضو جدید هیئت امنای دانشگاه آزاد شدند

بیشتر

:در دیدار با هیات رییسه دانشگاه فردوسی مشهد

ماموریت ما در معاونت علمی آماده نموده آستان قدس رضوی برای همکاری با مجامع علمی و دانشگاه ها و از طرف دیگر نیز آماده نموده دانشگاه ها و مراکز علمی برای همکاری با آستان قدس رضوی می باشد.

بیشتر

:در همایش بین‌المللی CTO به میزبانی بیمارستان رضوی

معاون علمی و فناوری آستان قدس رضوی:رویکرد جدید آستان قدس، حضور در مجامع علمی است

بیشتر

:در آیین تقدیر از ممتازان تحصیلی دانشگاه علوم اسلامی رضوی

سرپرست معاونت علمی آستان قدس رضوی گفت: نگاه تازه در مرجعیت علمی باید از دانشگاه علوم اسلامی رضوی آغاز شود.

بیشتر