-

معرفی رسانه اجتماعی مدرسه مدیریت

از اول بهمن 1398 کانال مدیریت اسلامی و جهادی در پیام رسان بله با هدف انتشار محتوای ناب چند رسانه ای (شامل نکات ناب، اخبار و تحلیل، مقالات علمی، کتابها، جزوه های دانشگاهی، رساله و پایان نامه ها، پروژه های تحقیقاتی، همایش و نشست های علمی) با موضوعات مدیریت اسلامی، مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی ایجاد شده است.

معرفی رسانه اجتماعی مدرسه مدیریت

مدرسه مدیریت از سال 1393 به همت جمعی از اساتید و پژوهشگران علوم مدیریت و اقتصاد دانشگاه های تهران در پیام رسان تلگرام (@mschool) راه اندازی شده و به دنبال ایجاد زمینه های جدید یادگیری سیار (Mobile Learning) و آموزش مجازی و اطلاع رسانی تخصصی با استفاده از محتوای ناب مدیریت و کسب و کار برای کلیه اساتید، مدیران، دانشجویان و پژوهشگران می باشد.

در دوره جدید فعالیت سایت اینترنتی "مدرسه مدیریت" (http://www.mgtschool.ir)، تلاش بر این است تا با مطالب علمی جدید، کامل و پشتیبانی قوی به شیوه ای حرفه ای تر در خدمت اساتید، پژوهشگران و دانشجویان فرهیخته باشند. این سایت واکنش گرا (Responsive) و انعطاف پذیر بوده و متناسب با تلفن همراه (mobile friendly)، تبلت و رایانه طراحی شده است.

هم اکنون مدرسه مدیریت از طریق سایت اینترنتیعلاوه بر ارائه منابع علمی متنوع رایگان برای مخاطبان خود (نظیر مقالات علمی دسته بندی شده، جزوه های آموزشی، کتابها، نرم افزارها، بانکهای اطلاعات علمی، معرفی رشته های دانشگاهی و منابع کنکور و…)، خدمات علمی حرفه ای و مشاوره ای نظیر سفارش خرید منابع علمی، مشاوره مدیریت سازمانها، مشاوره مقاله نویسی و پایان نامه نویسی، تحلیل آماری و کیفی، ترجمه، ویراستاری علمی و صفحه آرایی، مشاوره انتخاب رشته و… را به کاربران خود ارائه دهد.

به زودی علاوه بر ارائه محصولات جدید پژوهشی و خاص، فناوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطی مدیریتی نظیر بازیکاری (Gamification)، سامانه هوش تجاری (Business Intelligence)، سامانه جمع سپاری (crowd sourcing) و غیره در این سایت فعال خواهد شد.

در این مسیر حمایت و پیشنهادات شما کاربران گرامی نقش مهمی در پیشبرد اهداف مدرسه مدیریت و پیشرفت روزافزون آن خواهد داشت.

تمامی حقوق این سایت برای دکتر روح الله تولایی© محفوظ است