-

گروه مجازی مدرسه مدیریت

یادگیری سیار (Mobile Learning) نظریهٔ جدیدی است که به تازگی در مجامع علمی و آموزشی مطرح شده است. یادگیری سیار باعث می‌شود تا شما در هر زمان که بخواهید به منابع علمی مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید. ظرفیت جستجوی بالا، تعاملات غنی، حمایت قوی از یادگیری مؤثر و ارزیابی مبتنی بر عملکرد، از ویژگی‌های دیگر یادگیری سیار است. به عبارتی یادگیری سیار، یادگیری الکترونیکی است که مستقل از زمان، مکان و فضاست.

در همین راستا به منظور بکارگیری ابزارهای نوین یادگیری سیار (Mobile Learning) و با هدف ایجاد بستر تبادل دانش و اطلاعات علم مدیریت میان مدیران، اساتید، پژوهشگران و دانشجویان در شبکه های اجتماعی تلفن های همراه، گروهی در نرم افزار های تلفن همراه تحت عنوان "مدرسه مدیریت" ایجاد شده است.

از اول بهمن 1398 کانال مدیریت اسلامی و جهادی در پیام رسان بله با هدف انتشار محتوای ناب چند رسانه ای (شامل نکات ناب، اخبار و تحلیل، مقالات علمی، کتابها، جزوه های دانشگاهی، رساله و پایان نامه ها، پروژه های تحقیقاتی، همایش و نشست های علمی) با موضوعات مدیریت اسلامی، مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی ایجاد شده است.

جهت آشنایی بیشتر با مفهوم "یادگیری سیار"، میتوانید مقاله زیر را مطالعه فرمایید:

* دانلود مقاله از یادگیری الکترونیک تا یادگیری سیار

-----------------------------------------------------------------------------

مرامنامه مدرسه مدیریت:


بند 1- مدرسه مدیریت صرفا یک گروه علمی-پژوهشی می باشد. در بحث های عمومی این گروه، فقط به ارائه نکات علمی جدید و معرفی دانش های نوین که مستقیماً با علم مدیریت مرتبط می باشد به صورت کوتاه و مختصر می پردازیم (در قالب متن کوتاه، فیلم، عکس و صدا). لذا لطفاً از بیان مطالب حاشیه ای نظیر درخواست مقاله، درخواست ترجمه مقاله، استخدام، اخبار سیاسی، تبلیغات و... جداً خودداری فرمایید.
بند 2- این گروه با هدف به اشتراک گذاری دانش و طوفان مغزی دیدگاه های متفاوت و خلاقانه مدیریتی راه اندازی شده است، لذا نیازی به نقد دیدگاه سایر افراد ندارید. همچنین بحث های دوطرفه و خصوصی را به طور عمومی مطرح نفرمایید.
بند 3- اضافه کردن افراد جدید به گروه، تنها با هماهنگی و موافقت مدیر گروه صورت پذیرد.
بند 4- سوالات پژوهشگران و دانشجویان، توسط اساتید و افراد مطلع حاضر در گروه پاسخ داده می شود.
بند 5- مطالب اولویت دار جهت ارسال در این گروه که بایستی به صورت کوتاه و مختصر باشند، عبارتند از: 
       1) به اشتراک گذاری ایده ها، نظریه های نوین مدیریتی،
       2) معرفی منابع جدید علم مدیریت مثلا کتابها و پایگاههای اطلاعاتی؛
       3) معرفی کنفرانسهای تخصصی جدید داخلی و خارجی،
       4) ارسال عکس و کاریکاتورهای مدیریتی؛
       5) ارسال حکایت های مدیریتی؛
       6) مطالعات موردی یک پدیده یا سازمان و غیره؛
       7) طرح پرسش و پاسخ های مدیریتی.

تمامی حقوق این سایت برای دکتر روح الله تولایی© محفوظ است