<script> $(document).ready(function(){ persian={0:'۰',۱:'۱',۲:'۲',۳:'۳',۴:'۴',۵:'۵',۶:'۶',۷:'۷',۸:'۸',۹:'۹'};
درخواست دامنه و وب‌سایت شخصی

درخواست وب‌سایت اعضای هیات‌علمی

روند درخواست وب‌سایت شخصی:

مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه شهید بهشتی، اقدام به ارایه خدمات میزبانی وب به اعضای هیات‌علمی جهت ایجاد وب‌سایت شخصی نموده است.برای دریافت وب‌سایت شخصی اعضای هیات‌علمی، تکمیل اطلاعات ایشان در سامانه جامع آموزشی، پژوهشی، و دانشجویی دانشگاه الزامی است.
پس از تکمیل اطلاعات خود در سامانه، فرم درخواست زیر را تکمیل و ارسال نمایید. درخواست شما طی سه روز کاری بررسی شده و شناسه و رمز عبور به آدرس ایمیل شما ارسال می‌گردد.

 اساتید گرامی پس از فعال شدن سایت خود و درج محتوا در آن، آدرس وب‌سایت خود را در قسمت وب سایت شخصی در سامانه جامع آموزشی، پژوهشی، و دانشجویی دانشگاه درج نمایند.

آدرس سایت اساتید به‌صورت facultymembers.sbu.ac.ir/username خواهد بود.

اعضای هیات‌علمی می‌توانند از این فضا جهت موارد زیر استفاده نمایند:

  •  طرح درس و یا ارائه فایلهای درسی مورد نیاز دانشجویان
  •  درج و نشر سوابق کاری و پژوهشی خود
  • معرفی آزمایشگاه‌ها و دانشجویان فعال و فارغ‌التحصیل
  • انتشار مقالات و یافته‌های علمی
  • ایجاد فضای ارتباط با استاد مبتنی بر فضای وب، جهت همکاری با دیگر دانشمندان و دانش‌پژوهان

میزبانی وب‌سایت به سه صورت ارائه می گردد:

۱- فضای خالی جهت بارگذاری فایل‌های طراحی شده: برای وب‌سایت ایجاد شده در دامنه‌های شخصی و یا وب‌سایتی که طراحی و پیاده‌سازی شده از این فضا استفاده نمایید.

۲- وب‌سایت آماده با زبان پایه فارسی: نصب مدیریت محتوای وردپرس فارسی جهت نشر مطالب ارایه می‌شود. این سکو قابلیت دو زبانه شدن را دارد و زبان بخش مدیریت سایت، فارسی است.

۳- وب‌سایت آماده با زبان پایه انگلیسی: نصب مدیریت محتوای وردپرس انگلیسی جهت نشر مطالب ارایه می‌شود. این سکو قابلیت دو زبانه شدن را دارد و زبان بخش مدیریت سایت، انگلیسی است.

جهت رفع مشکلات احتمالی می‌توانید درخواست خود را از طریق میز خدمت مرکز فناوری اطلاعات- وبگاه دانشگاه ارسال و یا با پست الکترونیکی hosting@sbu.ac.ir مکاتبه نمایید.

 

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به دانشگاه شهید‌بهشتی است