<script> $(document).ready(function(){ persian={0:'۰',۱:'۱',۲:'۲',۳:'۳',۴:'۴',۵:'۵',۶:'۶',۷:'۷',۸:'۸',۹:'۹'};
درخواست دامنه و وب‌سایت شخصی

درخواست وب‌سایت‌های علمی و پژوهشی

مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه شهید بهشتی، اقدام به ارایه خدمات میزبانی وب برای همایش‌ها، رویدادها، و آزمایشگاه‌های علمی و پژوهشی جهت ارائه دستاورد‌های پژوهشی و ایجاد بستر ارتباط موثر با مخاطبین خود نموده است. آدرس و‌‌ب‌سایت‌های علمی و  پژوهشی تحت دامنه sbu.ac.ir ایجاد می‌گردند.

روند درخواست وب‌سایت علمی – پژوهشی:

  • ارسال درخواست واحد از طریق نامه‌ای رسمی به مدیر مرکز فناوری اطلاعات و تکمیل فرم الکترونیکی درخواست وب‌سایت های علمی و پژوهشی.
  • معرفی رابط و مسئول وب سایت مربوطه (نام کامل، آدرس ایمیل و شماره تماس) در نامه ارسالی به مرکز فناوری اطلاعات به همراه نام و آدرس مورد نظر برای وب‌سایت.
  • پس از تکمیل فرم زیر، درخواست شما طی سه روز کاری بررسی شده و پس از صدور شناسه و ایجاد هاست، شناسه و رمز عبور و مستندات آموزشی و راهنما به آدرس ایمیل مسئول معرفی شده ارسال می‌شود.
  • جهت رفع مشکلات احتمالی می‌توانید درخواست خود را از طریق میز خدمت مرکز فناوری اطلاعات- وبگاه دانشگاه ارسال و یا با پست الکترونیکی hosting@sbu.ac.ir مکاتبه نمایید.

میزبانی وب‌سایت به سه صورت ارائه می گردد:

۱- فضای خالی جهت بارگذاری فایل‌های طراحی شده: برای وب‌سایت ایجاد شده در دامنه‌های شخصی و یا وب‌سایتی که طراحی و پیاده‌سازی شده از این فضا استفاده نمایید.

۲- وب‌سایت آماده با زبان پایه فارسی: نصب مدیریت محتوای وردپرس فارسی جهت نشر مطالب ارایه می‌شود. این سکو قابلیت دو زبانه شدن را دارد و زبان بخش مدیریت سایت، فارسی است.

۳- وب‌سایت آماده با زبان پایه انگلیسی: نصب مدیریت محتوای وردپرس انگلیسی جهت نشر مطالب ارایه می‌شود. این سکو قابلیت دو زبانه شدن را دارد و زبان بخش مدیریت سایت، انگلیسی است.

 

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به دانشگاه شهید‌بهشتی است